First Real Estate Association a.s.

Byt v podkroví činžovního domu - Praha 1

Nabízíme k prodeji zajímavý byt o podlahové výměře 156 m2, nacházející se v samotném centru Prahy, v podkroví historického
činžovního domu v Králodvorské ulici u Náměstí Republiky, přímo vedle OD Kotva. Byt je tříúrovňový a vstupní dveře do něj a ještě sousedního bytu jsou v posledním 7. podlaží,
do kterého však již nejezdí výtah. Vzhledem k uspořádání bytu je obytná plocha menší než podlahová, ale tak tomu je u historických podstřešních bytů vždy.

V hlavní úrovni, do které se vstupuje z chodby domu, se nachází předsíň, obývací prostor s krbem, jídelna, kuchyň, terasa, toaleta a šatna.
Jedno schodiště nahoru z této úrovně vede k samostatné ložnici s vlastní koupelnou se sprchovým koutem.
Druhé schodiště dolů ze základní úrovně vede ke dvěma samostatným ložnicím a je zde též koupelna s masážní vanou a toaletou.
Ohřev teplé vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Byt je ihned obyvatelný tak, jak je, ale vyžaduje vzhledem k opotřebení modernizaci. Ve vnitrobloku je k dispozici dětské hřiště.

Doporučujeme prohlídku! Jedná se o unikátní příležitost získat v srdci Prahy atypický prostor, který lze vhodnými úpravami přeměnit na luxusní ateliérový byt v krásném činžovním domě.

Máme skvělé konzultanty v různých bankovních institucích, případnou hypotéku Vám zajistí za nejlepších podmínek na trhu.


Cena: 19 900 000 Kč
včetně právních služeb a provize RK